43 komentarze:

 1. Witaj. Bardzo przykro mi to pisać, ale niestety nie ocenię Twojego bloga, ze względu na to, że odchodzę z ocenialni. Wiem, że długo czekałaś, więc tym bardziej żałuję, ale mam spore problemy zdrowotne i nie jestem w stanie kontynuować tego co zaczęłam. Nie wiem kto zajmie się teraz Twoim blogiem (oczywiści jeśli nadal jesteś zainteresowana oceną), w tej sprawie najlepiej skontaktuj się z naczelną. Jeszcze raz przepraszam i życzę powodzenia w pisaniu. Izzy, Dark Evaluation

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiadamiam o ocenie Twojego bloga, która pojawiła się na www.krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com :). Liczę na to, że skomentujesz ocenę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawi mnie kiedy pojawi się kolejny, świetny rozdział?

  OdpowiedzUsuń
 4. http://wspomnienia-zawsze-zostaja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Pomackamy, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia pomackamy.blogspot.com zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na :
  http://my-diffrent-story-just-read-it.blogspot.com/
  Jest to fan fiction; pół-ludzie ,pół-anioły,wampiry,wilkołaki,czarownicy,wróżki - to wszystko znajdziecie na moim blogu ;)
  Jeszcze raz ZAPRASZAM!! :]

  OdpowiedzUsuń
 7. Wielokrotnie miałeś ochotę przeczytać coś dobrego, ale na blogowych katalogach gubiłeś się w gąszczu zarejestrowanych opowiadań? Linki nie działały, blogi zostały zawieszone, usunięte albo po prostu Cię nie zainteresowały? Czas, by to zmienić! Recenzerr powstał dzięki pewnej osobie, która miała dość szukania tygodniami odpowiedniego opowiadania dla siebie. Czujesz się podobnie? W takim razie Recenzerr to miejsce dla Ciebie.
  Czy to blog z recenzjami innych, ocenami? Ależ skąd! Recenzerr to miejsce, gdzie promowane są jedne z najlepszych blogowych opowiadań. Artykuły zawierają ciekawe opisy, których nie pisał autor, a czytelnik. Opisy, które przedstawiają to, co już jest i wyrażają jednocześnie opinię. Oprócz tego znajdziesz informacje o opowiadaniu, stylu pisania autora i jego zamysłach, fabule oraz krótkie wywiady z autorami opowiadań. Ale uwaga, na Recenzerr zgłosić się nie można. Dzięki temu blogi zostają odsiewane, a spośród nich wybrane "te najlepsze".
  Na co czekasz? Jeśli masz ochotę znaleźć coś dla siebie, zajrzyj na Recenzerr! Szukasz opowiadania z konkretnej kategorii, ale nawet tutaj go nie ma? Nie martw się! Napisz prośbę o znalezienie dobrego opowiadania o konkretnej tematyce, a ktoś zrobi to za Ciebie! Tym razem nie utoniesz w morzu nieciekawych tekstów, możesz być pewien.

  [http://recenzerr.blogspot.com]

  (Jeśli już zostawiałam spam, po stokroć przepraszam)

  OdpowiedzUsuń
 8. Marionetki - cienka granica, którą łatwo przekroczyć

  Są potrzebni ludzie, których potraktujemy w naszym życiu jako pionki. W końcu trzeba jakoś dojść do wyznaczonego celu, prawda? Nie każdy jednak to rozumie. Tyle, ile jest ludzi tyle jest różnych spojrzeń na świat. Krąg prawników, prokuratorów, sędziów, morderców, skazanych czy biznesmenów zrozumieją, że czasami lepiej poświęcić kilka osób niż ludzkość. Każdy walczy o swoje. Takie jest w końcu prawo życia. Po jakiej stronie Vanessa? Czy zgodzi się z matką? Jak potoczą się jej losy?
  http://cienka-granica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Każdy blog ma pewne trudności, by rozpocząć swój żywot na blogosferze, dlatego każdy robi co może, by mu w tym pomóc. Jeżeli chcesz poznać nową zupełnie inną historię Draco Malfoya oraz Hermiony Granger serdecznie zapraszamy na prolog na blogu: http://szklana-magia.blogspot.com/

  Morgan Jede. & Nemeyeth. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Nominowałam Cię na swoim blogasku, http://opko-o-tru-loff.blogspot.com/ Nie zrażaj się tytułem, to po prostu parodia. ;_;

  OdpowiedzUsuń
 11. Dopiero zaczynam pisać to opowiadanie i może pojawić się tam kilka błędów ale serdecznie zapraszam na prolog http://tears-full-of-pain.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na nowe opowiadanie pt. Chęć przebudzenia. Historia opowiada o dwudziestoletniej kobiecie, która ryzykuje swoje życie na potrzebny walczenia z życiem a śmiercią. Przy wypełnianiu jednej z misji jej życie zmienia się do góry nogami. Mimo tego, że przez całe swoje lata jest wojowniczką pracującą dla własnego Ojca, są siły z którymi nawet ona sobie nie poradzi. W opowiadaniu znajdziemy przede wszystkim stworzenie nie z tej ziemi, pogłębimy się w magię miłości, tajemniczości i niebezpieczeństwa. Zapraszam serdecznie na prolog: http://chec-przebudzenia.blogspot.com/ Będę wdzięczna za wyrażenie swojej opinii negatywnej czy pozytywnej ^ ^.

  OdpowiedzUsuń
 13. http://tears-full-of-pain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. To historia jakich wiele, podobna do jednej z tych które sami przeżyliśmy. Dwoje nieznajomych spotyka się....Kraków, przyjaciele, tajemnice, przeszłość i tu podobieństwo może zniknąć
  Co jeśli ona jest dziewczynką w zakrwawionej sukience, a on chłopczykiem z pistoletem. Czy może zaistnieć zdrowa relacja między tą dwójką ?
  http://pojeciewzgledne-milosc.blogspot.com/

  Pozdrawiam i zapraszam ;D

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie wiem czy pamiętasz jeszcze wojenne opowiadanie przez-burze-wojny.blogspot.com.

  Chciałabym Cię poinformować, że właśnie na tej stronie pojawił się nowy rozdział :)
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Najpierw opuścił ją ojciec, potem zabrano matkę. Opętana przez diabła. Budująca wokół siebie mur. W końcu ktoś jej pomógł. Małymi krokami odzyskiwali starą Michelle. Najpierw pomógł jej egzorcysta, później niebiesko włosa dziewczyna, kobieta zajmująca się dwójką osieroconych nastolatków, 5 chłopaków i 2, a może 3 dziewczyny. Jedno z nich zburzy jej mur i pokaże jak kochać. Stworzą grupę. Czy Michelle Sheeran, Adele Styles, Julianna Edwards, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan, Harry Styles i Louis Tomlinson w końcu zaznają szczęścia po tym co przeszli w życiu?
  Dowiesz się czytając: http://onedirectionwzwy.blogspot.com/
  Nie jest to zwykłe opowiadanie, występują tu też postacie nie z tego świata..
  Katie xxx

  OdpowiedzUsuń
 17. [SPAM. FF1D.] Kiedy przypadek sprawia, że w głowie pojawiają się obrazy sprzed kilku lat, a wspomnienia atakują serce i rozum, już nic nie może stanąć na drodze do powrotu młodzieńczych lat i wakacji, które wywróciły życie do góry nogami.

  ZAPRASZAM NA -> ALL COMING BACK

  OdpowiedzUsuń
 18. Ta historia nie jest bajką.
  Nie jest wesoła ani szczęśliwa, nie ma happy endu ani tych wszystkich przesłodzonych istotek, które dookoła rozsiewają szczęście.
  Nie. Ta historia to koszmar błędnie zwany życiem. To coś, z czym trzeba się pogodzić i w to uwierzyć, zamiast przenosić się w świat baśni. Ale czy to do końca pozostaje prawdą? A co jeśli okazałoby się, że bajki naprawdę istnieją? Że życie to nie tylko bolesna rzeczywistość. Czyżby istniała swego rodzaju magia? Owszem. Istnieje. Wszystkie bajki mają szczęśliwe zakończenie, bo ktoś czuwa nad ich przebiegiem. Ktoś, kogo zwą strażnikiem opowieści..

  [http://strazniczka-opowiesci.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 19. Alison od śmierci/morderstwa swoich rodziców traci kontakt z rzeczywistością. Popada w chorobę psychiczną, która niszczy jej życie. Czy przyjaciele i nowi członkowie rodziny pomogą jej z tego wyjść. Jakie lekarstwo znajdzie Ali? A czym jest miłość w chorobie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 21. To historia o dwójce przyjaciół, którzy decydują się spróbować czegoś więcej. Na drodze do szczęścia stoją ludzie, którzy chcą ich rozdzielić, namieszają także ich byłe związki, a rodzinna tajemnica może być największą przeszkodą w ich związku. Czy na pewno tą dwójkę łączy tylko przyjaźń i głębsze uczucie? A może jest coś jeszcze co ich ze sobą wiąże? Tego dowiecie się na i-wanna-be-with-you-1d.blogspot.com
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Jestem autorką kilku e-booków, ale nie o nich chcę tutaj pisać. Chciałabym was zaprosić na pewien blog (mój blog), ale najpierw słowa wstępu:

  Chory pomysł, który zrodził się przypadkiem. Przeczytałam pierwszą część z tej trylogii 50 odcieni i... no nie zachwyciła mnie. Fajny erotyk, ale nastawiłam się na jakąś porządną fabułę, a to jest 600 stron o tym jak ona się zastanawia, potem ona wie i on się zastanawia i tak w kółko. Na dodatek wiedziałam już po 200 stronach co ona pomyśli i kiedy się zaczerwieni. Ale nie uważam się za nikogo lepszego od autorki Greya. Ona osiągnęła sukces, więc nie mnie krytykować jej sposób pisania, mogę co najwyżej przekazać co ja czułam podczas czytania.

  Tak czy inaczej 50 twarzy Greya podsunęło mi niesamowity pomysł. Mianowicie Anastasie i Christiana przerobiłam na polskie Anastazja i Krystian, osadziłam ich w jednym z Polskich miast, pokombinowała przy wieku i przeżyciach... i oto co wyszło:

  http://50-twarzy-greya-fanfiction.blogspot.com/

  Posty postaram się publikować w miarę regularnie (przynajmniej jeden na tydzień), ale sami wiecie, że różnie bywa z czasem.


  Jedno na co liczę to na szczere komentarze. Pamiętajcie, że dla mnie czytam=komentuje. Wasza wypowiedź, odczucie, itd może dużo wnieść. Bo choć cała historia pojawi się na blogu, od A do Z, to być może kiedyś ją przerobie według waszych uwag, rozciągnę, coś dodam, coś odejmę, coś pozmieniam i wydam, ale już nie w formie e-booka, a książkowej (dostałam pewną propozycje od znajomego wydawnictwa), oni też poparli ten poroniony pomysł fanfiction, bo być może zrobi to reklamę na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam do mnie ;)
  http://uciekacnadno.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Jest młoda, zdolna, ambitna i do tego bardzo ładna. Wydaje się, że świat stoi przed nią otworem, że nie ma wyzwania, któremu by nie podołała, że wszystko jej się udaje. Na pierwszy rzut oka to prawda, ma przecież talent, pasję, wymarzone studia, powoli zaczyna planować swoją przyszłą karierę... Ale jest coś, czego jej brakuje. Pod postacią pewnej siebie dziewczyny kryje się wrażliwa istota, którą doświadczyło życie i która potrzebuje - niczym tlenu - miłości.

  Czy nie jest niesamowite to, że tę samą osobę drugi raz spotyka w życiu niemalże to samo z tą różnicą, że pierwszy raz jest skutkiem, a drugi raz - przyczyną? Pewnego dnia musi stanąć przed tą samą decyzją, którą kiedyś podjął już ktoś inny. Decyzją, która - paradoksalnie - nie dotyczy tylko tych, którzy ją podejmują, ale również kogoś innego. Osoby, której życie i to, jak ono będzie wyglądać, postawione jest pod znakiem zapytania - zupełnie tak, jakby było przedmiotem aukcji. Osoby, która nie ma głosu - dosłownie i w przenośni - a nawet, gdyby mogła swoje zdanie wypowiedzieć, i tak nikt nie wziąłby go pod uwagę, tylko zadecydował według swoich własnych kryteriów. Ironia losu - decydować o kimś bez jego udziału...

  Skutki pewnych działań są czasem opłakane. Czasu nikt nie potrafi cofnąć, żaden człowiek nie ma takiej mocy, którą sprawiłaby, że wskazówki zegara zaczną biec w odwrotnym kierunku. Przeszłość jest trudna, zagmatwana i, niestety, nieodwracalna. Ktoś szuka zemsty, ktoś - wyjaśnień, które pozwoliłby zrozumieć, czemu wydarzenia potoczyły się właśnie tak, a jeszcze ktoś inny - przebaczenia.

  Czasami najpoważniejszą chorobą okazuje się być samotność - potrafi bowiem skutecznie przykuć do łóżka problemów, nicości i beznadziejności, z którego bardzo trudno jest się podnieść bez czyjejś pomocy. Czasem skrzywdzonemu, przygniecionemu balastem przeszłości i obolałemu sercu potrzebna jest skomplikowana, długotrwała i męcząca operacja, która przywróci mu zdolność kochania i ufania. Czasem rany, które zadał czas, potrafią sączyć się bardzo długo - tak bardzo, że nie wystarcza codzienna zmiana opatrunków...

  Zapraszam, www.na-otwartym-sercu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Kuliła się w kącie, wdychając odór alkoholu, roztaczany przez męża, który właśnie powrócił z bankietu, zwyczajowo postanawiając wyżyć się na niej. – Chodź. – warknął nagle, a ona poczuła gęsią skórkę i łzy, już zbierające się pod powiekami. Z trudem przełknęła ślinę i spojrzała w bok, przyglądając się jego sylwetce. – Nie chcę... – wyszeptała łamiącym się głosem, nagle czując jego mocny uścisk na ramieniu. – Chodź. – powtórzył głosem nieprzyjmującym sprzeciwu.
  Zapraszam na:
  http://your-pain-is-my-suffering.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Zapraszam http://droga-do-sukcesu-jest-zawsze-wbudowie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam na wszystko-dobrze.blogspot.com

  Właśnie pojawił się prolog. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza :)

  Pzdr. Skylark

  OdpowiedzUsuń
 28. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Alicja ma bardzo wiele- wspaniałe wyniki na studiach, bogatych rodziców, najlepszego przyjaciela. Teraz jeszcze wyjeżdża na stypendium do wymarzonego miejsca na świecie- Australii. Czego chcieć więcej?
  Los jednak postanawia, że dziewczyna znajdzie się w środku tragicznego wypadku. Co z tego wyniknie? Jak wspaniałe życie zamieni się w koszmar...
  http://going-to-love.blogspot.com/
  zapraszam serdecznie! ;D

  OdpowiedzUsuń
 30. „Tymczasem tryton nie miał zamiaru, ani ochoty okrężną drogą zmierzać do celu. Pewny czego chce, mocno przytulił do siebie syrenę. Gniew i bunt Marike przerodziły się w lęk, gdy jego dłonie rozpoczęły zmysłową wędrówkę po jej ciele, po plecach, biodrach, pośladkach. Przycisnął ją mocno do swoich lędźwi, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, w jakim kierunku zmierzają te karesy.” (Słony wiatr - fr. rozdz. Syrena)

  Piszę fantastykę. Powieści i krótsze opowiadania. Teksty autorskie. Serdecznie zapraszam:

  http://kajjka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam do siebie :)
  http://believe-for-destiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 33. Serdecznie zapraszam tutaj :
  http://igrzyskaaaa.blogspot.com/
  Przeczytaj historię Katniss Everdeen !

  OdpowiedzUsuń
 34. Taylor, Eve Taylor, ceniona lekarka specjalizująca się w psychiatrii i psychoterapii. Sprawy zawodowe mogą zniszczyć jej życie oraz wiedza, o której nawet nie ma pojęcia. Czy mężczyzna u boku blondynki ochroni ją przed złem stojącym za rogiem? Co tak naprawdę łączy Eve i Lucasa?
  http://and-again-bad-luck.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Podstawa podstawy. Wszystko i nic. Mogłabym napisać wiele porównań, ale po co? To blog o przeróżnej tematyce. Mam nadzieję, że się nie zrazisz za pierwszym razem i będziesz odwiedzał mój blog. Dopiero się rozkręcam, mimo to zapraszam serdecznie!
  http://podstawa-podstawy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Hey ! Chciałam cię zaprosić do mnie na kilka minut lektury:
  http://somebody-zaynmalik.blogspot.com/
  http://niesmiertelny-czlowiek.blogspot.com/
  http://dark-paradise-pl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Zbyt długo musiała bym pisać, aby wyjaśnić co możesz zaleźć na moim blogu.
  Jeśli wejdziesz na niego, znajdziesz: kryminał, fantasy, coś psychologicznego oraz obyczajowego. Wszystko co Cię interesuje!
  http://temat-do-rozwiniecia.blogspot.com/
  Zapraszam,
  Samantha Bennett

  OdpowiedzUsuń
 38. Zapraszam na mojego nowego bloga. Dopiero zaczynam ale myślę, że z czasem znajdziesz coś dla siebie. Na blogu będą pojawiać się wpisy o przeróżnej tematyce między innymi: Książki, Anime, Gry, Muzyka, Blogi, Hobby i wiele innych. Czyli strona o wszystkim :P:D zapraszam serdecznie http://www.da-sogni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam też do mnie :)

  http://my-amazing-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Wiesz jak to jest być nikim? Przemierzać ulicę i być takim samym jak inni? Ja wiem, mimo, że do takich osób nie należę. Nazywam się Clowy Piaf i jestem członkiem elitarnego oddziału kryjącego się pod nazwą G.O.A, lub inaczej "Niewidzialni". Działamy w przyszłości, zniszczonej przez maszyny, które kontrolują każdy aspekt ludzkiego życia. Po narodzeniu młody człowiek otrzymuje podskórny chip, który decyduje o jego charakterze, wyglądzie i życiu. Więc człowiek jest sobą tylko 9 miesięcy w sztucznej kopule. Jednak są ludzie tacy jak ja, którzy wychodzą po za tok myślenia maszyn. Każda osoba nie poddana chipowi zostaje zwerbowana do oddziału. Po co jesteśmy? Kim? Na pewno nie urodziłam się sobą bez powodu. Mam zamiar ten powód odkryć i zmienić świat...

  Ostatnia informacja z: Nowego Świata.

  Gatunek:Romans, Sci-fi, Przygoda, wojenne

  z-nowego-swiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Nieważne ile oddechów wzieliśmy to opowiadanie, w którym znajdziesz nie tylko niepewną przyszłość, ale przede wszystkim niepewną teraźniejszość. Przeszłość nie daje o sobie zapominać Anicie, dlatego niekiedy musi robić coś, co ją ogranicza. Czy to się zmieni? W końcu z natury jest buntowniczką. Poznaj losy dwudziestoletniej Anity Wojciechowskiej.
  http://ryzyko-nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam do siebie! ;) ---> http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/

  Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
  Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

  Brak zasad.
  Brak współczucia.
  Brak jakichkolwiek uczuć.

  Nikt nie chciałby takiego życia.
  Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
  Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
  ONA NIE MIAŁA WYBORU

  OdpowiedzUsuń